Powitanie Jesieni - oddział przedszkolny Rudy Rysie

Utworzono dnia 04.10.2022

23 września podobnie jak w poprzednim roku w Oddziale Przedszkolnym w Rudy Rysiu powitaliśmy "Panią Jesień", jest to data zakończenia lata, a powitania kolejnej pory roku - jesieni.

Pani Jesień, która zaczęła swoje panowanie przyszła do nas z wielkim koszem pełnym darów: jabłek, gruszek, orzechów, kasztanów, żołędzi, kolorowych liści itp. Pani Jesień przywitała nas wierszem i zaprosiła dzieci w świat zadań i zagadek - oczywiście jesiennych.

Dzieci poradziły sobie wyśmienicie. Przedszkolaki  segregowały dary jesieni, wkładając je do poszczególnych koszy. Razem z Panią Jesienią bawiliśmy się w kole przy piosenkach o jesieni. Wspólnie wykonały też piękny portret Pani Jesieni. Na kolejnych zajęciach przedszkolaki zrobiły jarzębinowe korale dla Pani Jesieni.

Monika Mularz

Powitanie jesieni - oddział przedszkolny Rudy Rysie

Utworzono dnia 04.10.2022, 08:37

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.