Dzień Rodziny - Oddział przedszkolny Rudy Rysie

Utworzono dnia 15.06.2022

“Bo najlepiej jest z rodziną", pod takim hasłem, w sobotę 11 czerwca w Oddziale Przedszkolnym w Rudy Rysiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny.

Przybyli rodzice przedszkolaków oraz zaproszeni goście; Dyrektor Szkoły Podstawowej w Szczurowej pani Joanna Ozorka-Krawczyk, Radny Powiatu pan Krzysztof Przepiórka, Radny Gminy pan Zbigniew Szczecina oraz ks. Proboszcz Adam Malczyński.

Jak co roku przedszkolaki przygotowały występ na tą specjalną okazję. Było troszkę stresu i tremy, ale dzieci dały z siebie wszystko i pochwaliły się swoim talentem recytatorskim, aktorskim, wokalnym i tanecznym.

Po występie przedszkolaki wręczyły swoim rodzicom kwiaty. Następnie dzieci wraz z rodzicami oraz zaproszonymi gośćmi udały się do ogrodu przedszkolnego, gdzie na wszystkich czekał pyszny poczęstunek a dzieci miały okazję  pobawić w basenie z kulkami oraz “szaleć” na dmuchanej zjeżdżalni. Mogły również pomalować twarze.

Pogoda na czas rodzinnego spotkania dopisała w stu procentach.

Monika Mularz

Dzień Rodziny - Oddział przedszkolny Rudy Rysie