Dzień Babci i Dziadka w Oddziale Przedszkolnym w Rudy Rysiu

Utworzono dnia 10.03.2022

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni  w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć  i dziadków.

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Ta wspaniała uroczystość została nagrana  w naszym przedszkolu. W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoją wychowawczynią przygotowały piękny program artystyczny. W trakcie oglądania uroczystości  babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści pięknie zaśpiewali piosenkę wraz  z akompaniamentem muzycznym na powitanie, następnie z przejęciem odtwarzali swoje role prezentując „Rzepkę”.

Wnuczęta złożyły swoim ukochanym Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia i odśpiewali gromkie „sto lat”. Przedszkolacy, poprzez występy  mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.

Wychowawca Monika Mularz

Dzień Babci i Dziadka w Oddziale Przedszkolnym w Rudy Rysiu