Bal karnawałowy w Oddziale Przedszkolnym w Rudy Rysiu

Utworzono dnia 10.03.2022

„W karnawale wszyscy urządzają bale.
To tradycja bardzo stara,
strojów pięknych co niemiara.
Niech się bawią duzi , mali
zgromadzeni na tej sali.”

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. 24 lutego w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, piratów, Spider-Mana... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci!

Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach  a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. W przerwie między kolejnymi zabawami  i tańcami przedszkolacy nabierali sił  konsumując z apetytem przygotowany poczęstunek. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

Wychowawca Monika Mularz

Bal karnawałowy w Oddziale Przedszkolnym w Rudy Rysiu