Zapytanie ofertowe dot. usług doradztwa

Utworzono dnia 16.11.2022

Urząd Gminy w Szczurowej uprzejmie informuję, iż zostało ogłoszone postępowanie o udzielenie zamówienia poprzez skierowanie ZAPYTANIA OFERTOWEGO na zadanie: dotyczące usług doradztwa, polegająca na opracowaniu, modyfikacji oraz wdrożeniu systemu pomocy psychologiczno – pedagogicznej w ramach działań na rzecz poprawy dostępności.

w ramach przedsięwzięcia pt.: "Wdrożenie Modelu Dostępnej Szkoły w Szkole Podstawowej w Zaborowie oraz w Zespole Szkół w Szczurowej w skład którego wchodzi Szkoła Podstawowa im. A. Mickiewicza w Szczurowej" w projekcie pn. "Dostępna szkoła”, w ramach IV Osi priorytetowej Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój „Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa”, Działanie 4.1 Innowacje społeczne, konkurs nr POWR.04.01.00 IZ.00 00 021/18 Temat „ Przestrzeń dostępnej szkoły” Umowa o powierzenie grantu 14/2022/BZP/DS zawarta od 28 kwietnia 2022 r. do 31 lipca 2023 r. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020, jako pilotaż działania „Szkoła bez barier” – program Dostępność Plus.

Szczegóły postępowania w załączonej dokumentacji

ZAŁĄCZNIKI: