Zabawa Karnawałowa - przedszkole, kl. 1-3

Utworzono dnia 06.02.2024

Bal  karnawałowy jest długo wyczekiwaną atrakcją przez dzieci. Podczas takiego wydarzenia dzieci mogą wcielić się w kogoś innego i  wyglądać inaczej niż zwykle.

5 lutego 2024 roku w naszej szkole  odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas 1-3  i dzieci z oddziału przedszkolnego.  Wszyscy uczestnicy przebrani w kolorowe stroje wspaniale bawili się w rytm muzyki, którą zapewniły  animatorki E&S  Animacje dla dzieci  z Bochni. Pani Sylwia i Pani Emilia poprowadziły uczniów w świat radosnej atmosfery.          W rytmie dyskotekowej muzyki  odbywały się różnorodne zabawy taneczne, które przysporzyły  tancerzom wiele radości. Każdy mógł zaprezentować swój wymarzony strój. Emocji nie brakowało, także podczas zgadywania zagadek, zdobywania nagród i wyścigu dwóch rzędów. Po wyczerpujących tańcach uczestnicy mogli zregenerować swoje siły, kosztując przygotowane przez rodziców rarytasy: popcorn, watę cukrową i wodę.

Wszyscy uczestnicy spędzili miło czas, a wspólna zabawa przyniosła dużo zadowolenia, radości i uśmiechu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, a w szczególności Radzie Rodziców, która włączyła się w organizację zabawy oraz opłaciła animatorki dla przedszkolaków i uczniów kl. 1-3.

Stanisława Bernady

Zabawa Karnawałowa - przedszkole, kl. 1-3