Zabawa andrzejkowa - Oddział przedszkolny Rudy Rysie

Utworzono dnia 25.11.2022

Po zakończeniu pasowania i poczęstunku przedszkolaki, wraz z wychowawczynią rozpoczęły przygotowania do zabawy andrzejkowej.

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie pozwalają poznać dzieciom tradycje i obrzędy ludowe. Wszystkie przedszkolaki były bardzo ciekawe tego, co je spotka w przyszłości.

Spotkanie rozpoczęło się krótkim wprowadzeniem, podczas którego dzieciom została przypomniana legenda o wróżbach. Następnie przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy przy największych przedszkolnych przebojach, które przeplatane były rożnymi wróżbami i tak: kręciliśmy czarodziejską butelką, losowaliśmy wróżby z jajek niespodzianek oraz rozwiązywaliśmy zaczarowane zadania.

Zabawy, radości oraz uśmiechu było wiele. Czas pełen atrakcji przebiegał  w miłej i ciepłej atmosferze.

Monika Mularz

Zabawa andrzejkowa - Oddział przedszkolny Rudy Rysie

Utworzono dnia 25.11.2022, 16:16

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.