Z WIZYTĄ W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Utworzono dnia 07.11.2022

2 listopada uczniowie klasy IV a odwiedzili Gminną Bibliotekę Publiczną w Szczurowej. Po bibliotecznych działach oprowadziła ich pani Teresa Klamka – kierownik GBP.

W czasie spotkania zapoznali się z zasadami korzystania z biblioteki, dowiedzieli się, czym jest księgozbiór podręczny, a także zajrzeli do bibliotecznego katalogu. Na zajęciach uczniowie zrobili także plakat promujący bibliotekę lub dowolną, wybraną przez siebie książkę. Materiałem przydatnym do wykonania zadania okazały się stare czasopisma.

Na zakończenie wizyty dzieci skorzystały ze sposobności i obejrzały ciekawe wnętrza dworu Kępińskich, w których od lat znajduje się biblioteka.

Dorota Bieniek-Przepiórka

Wizyta w Bibliotece Publicznej w Szczurowej