Witamy wiosnę na sportowo !

Utworzono dnia 25.03.2024

22 marca 2024 r.  w naszej szkole odbyło się przywitanie wiosny.  W tym roku organizatorzy zmagań sportowych ukierunkowali się przede wszystkim na współpracę zespołów klasowych.

Pierwszym zadaniem było wykonanie kolarza wspomnień swojej klasy. Oczywiście uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, dzięki czemu powstała pamiątkowa klisza wspomnień szkolnych.  W kolejnej części były zadania sprawnościowe, w których również trzeba było się wykazać wiedzą ogólną. Uczestnicy mieli za zadanie między innymi : wykonać zadanie matematyczne, którego wynik był liczbą przeskoków na skakance, ułożyć wyraz z własnych ciał,  a także znajomością wymiarów boisk. Uwieńczeniem zabawy,  było zbudowanie zamku – ta konkurencja wywołała bez wątpienia najwięcej emocji, nawet wśród najstarszych uczniów.

Na zakończenie wszyscy otrzymali słodkie upominki. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Przez współpracę możemy więcej !

Katarzyna Biedrońska

Witamy wiosnę na sportowo !

Utworzono dnia 25.03.2024, 08:41