Wielkanocne stroiki dla Starszych i Samotnych

Utworzono dnia 27.03.2024

Szkolny Klub Wolontariusza przygotował z okazji Świąt Wielkanocnych stroiki dla Starszych i Samotnych mieszkańców Parafii  pw. Św. Bartłomieja Apostoła w Szczurowej. Stroiki zostały wykonane na drewnianych podstawkach w kształcie jajka, za których przekazanie dziękujemy serdecznie Panu Grzegorzowi Bystrykowi. Członkowie SKW poświęcili swój wolny czas, aby przygotować pisanki z wydmuszek, przynieśli ozdoby wielkanocne, a następnie po lekcjach komponowali stroiki opatrując je bukszpanem i świątecznymi życzeniami. Bardzo dziękujemy Pani Dyrektor Joannie Ozorce-Krawczyk, Pani Małgorzacie Gofron, Pani Marcelinie Pajor oraz wszystkim rodzicom uczniów działających w SKW za wsparcie naszej akcji. Mamy nadzieję, że stroiki, które za sprawą Pani Janiny Cieśli ze szczurowskiego oddziału CARITAS trafią do osób Starszych i Samotnych, wywołają u nich radość i uśmiech. Pamiętajmy, że „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli” (Albert Schweitzer)

Renata Caban

Anna Całka-Kosała