Warsztaty online z pisarzem Marcinem Koziołem

Utworzono dnia 07.10.2021

30 września br. uczniowie klas siódmych i ósmych naszej szkoły wzięli udział w spotkaniu autorskim online z Marcinem Koziołem - autorem pasjonujących książek dla dzieci i młodzieży oraz podróżnikiem. Spotkanie realizowane było na żywo ze specjalnego studia wyposażonego w kamery i inne urządzenia transmisyjne, które urozmaiciły przekaz oraz wzbogaciły interakcję z odbiorcami.

Podczas multimedialnych warsztatów uczniowie mieli okazję bliżej poznać lekturę uzupełniającą pt. „Skrzynia Władcy Piorunów”, którą omawiali w klasie szóstej. Autor zaprezentował wiele ciekawych informacji na temat bohaterów tego utworu. Szczególnie zaciekawił uczestników opowieściami o Tesli, jego dzieciństwie i wynalazkach. Ponadto posiłkował się rekwizytami przygotowanymi na spotkanie, m.in. lampą świetlną.

Uczniowie byli usatysfakcjonowani spotkaniem, które odbyło się w bezpiecznych i dogodnych dla nich warunkach.

Dziękujemy Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej za zorganizowanie tego wydarzenia.

Małgorzata Tracz

Warsztaty online z pisarzem Marcinem Koziołem