Turniej dzieci i młodzieży w siatkówce !

Utworzono dnia 07.03.2023

W hali sportowej naszej szkoły 6 marca br. zostały rozegrane gminne zawody w siatkówce  dzieci i młodzieży. W ramach Igrzysk Dzieci do gry przystąpiła  reprezentacja  dziewcząt i chłopców naszej szkoły oraz przedstawiciele Szkoły Podstawowej w Zaborowie. Przedstawiciele naszej szkoły pokonali swych rówieśników z Zaborowa.

Z kolei w rozgrywkach,  które odbyły się w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Strzelcach Wielkich, drugie miejsce zajęli  chłopcy z Zaborowa, a na trzecim miejscu znaleźli się gospodarze. Warto dodać, że rywalizacja była bardzo zacięta, bowiem każda z drużyn wygrała jeden mecz, dlatego o miejscach decydowała ilość wygranych setów. Wśród dziewcząt lepsze okazały się uczennice Szkoły Podstawowej  z Zaborowa, pokonując gospodarzy turnieju 2:0.

Wszystkie drużyny otrzymały z rąk Pani Dyrektor Zespołu Szkół Szczurowej Joanny Ozorki- Krawczyk pamiątkowe dyplomy oraz puchary. Dziękujemy wszystkim za udział w zawodach oraz za sportową postawę, z kolei wygranym życzymy powodzenia na zawodach powiatowych.

Katarzyna Biedrońska

Turniej dzieci i młodzieży w siatkówce !

Utworzono dnia 07.03.2023, 08:04