THE BIG CHALLENGE REZULTS 2023

Utworzono dnia 30.05.2023

Sukcesy uczniów w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego online

Dość szybko w tym roku otrzymaliśmy rezultaty oraz nagrody konkursu online, który odbył się 20.04.2023 r. w naszej szkole. Oto wyniki najlepszych uczniów na poszczególnych poziomach:

Level 1 Julia Stec (kl. 5b), Nataniel Hanek (kl. 5b), Alicja Dukat (kl. 4a), Arkadiusz Cierniak (kl. 4b), Hubert Michałowski (kl. 5b)  oraz Tomasz Daniel (kl. 5b)

Level 2  Konstancja Wrona (kl.  6a), Milena Jastrzembska (kl.6b), Kamila Hebda (kl. 6a), Mikołaj Domagała (kl. 6b) oraz Lena Fita (kl. 6a)

Level 3  Amelia Rębacz (kl. 8b), Emilia Gofron (kl. 7a), Julian Rosa (kl. 8a), Gabriela Marek (kl. 8b) oraz Olivia Gofron (kl. 7a)

Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczennica klasy 6a Konstancja Wrona, która zajęła X miejsce w Małopolsce na poziomie 2.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że zdobyte doświadczenie i umiejętności przyczynią się do osiągnięcia jeszcze lepszych wyników z języka angielskiego w przyszłości.

Koordynator konkursu: Halina Seńczyk

The Big Challenge-laureaci