Teatrzyki dla przedszkola i kl. I-III

Utworzono dnia 30.09.2021

27 września uczniowie klas I – III oraz Oddziału przedszkolnego łącznie z oddziałem filialnym z Rudego Rysia wzięli udział w niezwykłym spektaklu teatralnym przygotowanym przez zespół Katolickiego Teatru Edukacji. W trakcie seansu uczniowie przenosili się na 4 plany filmowe, podczas których przedstawione były fragmenty z bajek: „Pinokio”, ”Sindbad”,  „Królowa Śniegi” i „Pokahontas”. Dzieci miały możliwość nie tylko poznać bohaterów, ale przede wszystkim interaktywnie spędzić czas w ich towarzystwie.

Sindbad przeniósł wszystkich do baśni tysiąca i jednej nocy, zaprezentował swoje umiejętności akrobatyczne oraz pokaz pirotechniczny.

Pinokio - za złożenie przysięgi, że trzeba „…do szkoły chodzić, rodziców słuchać to najważniejsza dla nas nauka!”  obdarował każde dziecko specjalnym elementarzem.

Królowa Śniegu, udowodniła, że śnieg może padać i w lecie, a za pomoc Gerdzie w rozwiązaniu matematycznej zagadki dzieci otrzymały prezent – niespodziankę.

„Jeden świat jest wokół nas, każda część ma jego sens, drzewo, ptak, ryba, ssak wszystko to jeden świat” to motto Pokahontas, która w towarzystwie baniek mydlanych sprawiła, że refren tej piosenki na długo zostanie w ich pamięci.

Organizator imprezy: Bożena Łuciów

Teatrzyki dla przedszkola i kl. I-III