Sukces Justyny Siudut

Utworzono dnia 20.06.2021

Uczennica Szkoły Podstawowej w Szczurowej, Justyna Siudut, została laureatką etapu wojewódzkiego XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci.  Patronat honorowy nad przedsięwzięciem sprawował Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
         Tegoroczna edycja konkursu, przebiegająca pod  hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”  poświęcona była działaniom prewencyjnym KRUS na przestrzeni 30 lat.
         Spośród kilkuset prac nadesłanych z wielu szkół podstawowych z powiatu brzeskiego najlepszą okazała się praca naszej uczennicy, która w drugiej grupie wiekowej klas IV-VIII zdobyła I miejsce i została laureatką etapu wojewódzkiego.
         Justynka odbierze dyplom i nagrody podczas uroczytej Gali Finałowej, która odbędzie się 23 czerwca br. w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.
         Serdecznie gratulujemy uczennicy naszej szkoły, tym bardziej, że jest to jej kolejny sukces plastyczny. Opiekunem merytorycznym Justyny była nauczycielka plastyki Vitalina Pastuch.

Małgorzata Tracz

Justyna Siudut - kl. 7 b laureatka XI Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci

Utworzono dnia 20.06.2021, 17:01