Sukces dziewcząt w badmintonie !

Utworzono dnia 13.03.2023

Uczennice naszej szkoły klas branżowych w składzie Nikola Kapa oraz Natalia Tabor  zdobyły trzecie miejsce w zawodach powiatowych szkół ponadpodstawowych w badmintonie, które zostały rozegrane w hali sportowej w Szczurowej. Równocześnie  w zmaganiach sportowych brali udział chłopcy. Nikodem Biale, Jakub Puskarz oraz Eryk Burzawa reprezentowali naszą szkołę. Ostatecznie po zaciętych spotkaniach z przedstawicielami szkół ponadpodstawowych  z powiatu brzeskiego chłopcy zajęli IV miejsce. Wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe dyplomy a uczniowie, którzy zajęli miejsca I- III puchary.

Dziękujemy za wspaniałą postawę sportową oraz gratulujemy.

Katarzyna Biedrońska

Sukces dziewcząt w badmintonie !

Utworzono dnia 13.03.2023, 08:53