Stypendia Wójta Gminy Szczurowa

Utworzono dnia 11.10.2021

3 października 2021 r. w Gminnym Centrum Kultury Czytelnictwa i Sportu w Szczurowej miało miejsce rozdanie Stypendiów Wójta Gminy Szczurowa.

Co roku są one przyznawane młodzieży szkolnej, która osiągnęła bardzo dobre wyniki w nauce oraz wybitne osiągnięcia sportowe.

Wśród 34 stypendystów znaleźli się również uczniowie naszej szkoły. W niedzielne popołudnie otrzymali z rąk Wójta Szczurowej Pana Zbigniewa Moskala wyróżnienia na uroczystej gali.

Naszym uczniom w tym wyjątkowym dniu towarzyszyła Pani Dyrektor Joanna Ozorka-Krawczyk oraz rodzice.

Wszystkim stypendystom, ich rodzicom oraz nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce i sporcie.

Marcelina Pajor

Stypendia Wójta Gminy Szczurowa