Spotkanie autorskie z p. Marcinem Koziołem

Utworzono dnia 24.03.2023

Czy kiedykolwiek słyszeliście o wombatach, a może chcecie zostać władcami piorunów jak Nikola Tesla. Dzisiaj uczniowie kl. I-III wraz z autorem książki pt.: „Wombat Maksymiliana” wyruszyli w podróż do dalekiej Australii.Dzieci dowiedziały się, gdzie mieszkają wombaty, jak wyglądają oraz jakie mają zwyczaje. Te zabawne zwierzęta należące do rodziny torbaczy lubią m.in.: zaglądać do pralek.

Pan Marcin w przystępny sposób przedstawił uczniom treści swoich książek. Młodzież kl. IV-VI mogła m.in.: uczestniczyć w elektrycznych eksperymentach przygotowanych przez autora.

Autor szybko nawiązał interakcje z dziećmi, angażował ich umiejętnie ich uwagę w trakcie całego spotkania. Na koniec uczniowie mogli zadawać mu pytania oraz otrzymać autograf lub zrobić sobie wspólne zdjęcie.

Zainteresowani będą mogli w domu samodzielnie poznawać przygody wombata Maksymiliana i przygody bohaterów książki pt.: „Władca piorunów” lub jej kolejnych kontynuacji.

Panu Marcinowi Koziołowi dziękujemy za spotkanie i nowe literackie doświadczenia. Serdeczne podziękowania składamy na ręce Wójta Gminy Szczurowa p. Zbigniewa Moskala, który sfinansował dzisiejsze wydarzenie.

Marcelina Pajor

Spotkanie autorskie z p. Marcinem Koziołem