SPOTKANIE AUTORSKIE W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W SZCZUROWEJ

Utworzono dnia 06.03.2023

2 marca 2023r. uczniowie klas 2b, 3a i 3b gościli w Gminnej Bibliotece Publicznej w Szczurowej  na spotkaniu z autorką książek dla dzieci Panią Renatą Piątkowską, kawalerem Orderu Uśmiechu. Książki Piątkowskiej są pełne ciepła i humoru, zawierają walory edukacyjne. W spotkaniu udział wzięła również Pani Malwina Kożurno, lektorka, która w zabawny sposób czytała fragmenty książek Renaty Piątkowskiej, m.in. „To się nie mieści w głowie”, „Wieloryb”, wywołując u najmłodszych uśmiech na twarzy. Dzieci miały możliwość zadawania pytań, zakupu książek, otrzymania dedykacji z autografem pisarki. Jak zapewniła Pani Teresa Klamka, kierownik biblioteki, książki tej pisarki znajdują się  w wypożyczalni dla dzieci i zaprosiła uczniów do zapoznania się z literaturą Renaty Piątkowskiej.

Dziękujemy Pani Kierownik za zaproszenie i możliwość uczestnictwa w tym niecodziennym spotkaniu.

Dorota Gargul

Spotkanie z pisarką p. Renatą Piątkowską kl. II-III w Gminnej Bibliotece Publicznej

Utworzono dnia 06.03.2023, 09:46