Utworzono dnia 19.10.2021

Dnia 14 października w Szkole Podstawowej w Szczurowej odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klas pierwszych.

Pierwszoklasiści z wychowawcami przygotowali i zaprezentowali program artystyczny po którym Dyrektor Szkoły mgr Joanna Ozorka – Krawczyk dokonała aktu pasowania dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczurowej.

Uroczystość tę uświetnili swą obecnością Wójt Gminy Szczurowa Zbigniew Moskal, dyrekcja, rodzice, nauczyciele i uczniowie klas starszych.

Po włączeniu najmłodszych do grona społeczności uczniowskiej Wójt Gminy Szczurowa obdarował pierwszaków słodkościami oraz książeczkami edukacyjnymi, a Rada Rodziców pamiątkowymi dyplomami i upominkami.

Spotkanie zakończyło się wspólnym poczęstunkiem.

Renata Caban

Utworzono dnia 19.10.2021, 09:09