Reprezentacja naszej gminy grała w Pucharze Tymbarku

Utworzono dnia 23.04.2024

Puchar Tymbarku to największy w Polsce turniej piłkarski dla dzieci. W tym roku odbywa się już XXIV jego edycja, której organizatorem jest Polski Związek Piłki Nożnej. Mecze rozgrywane są w kategoriach dziewcząt i chłopców U-8, U-10 i U-12. Nasza drużyna wystąpiła w najstarszej kategorii chłopców i rozpoczęła rywalizację od finałów powiatowych. W pierwszym meczu ze szkołą z Wojakowej padł remis 1:1. Niestety w następnych spotkaniach nasi reprezentanci doznali porażek z drużynami z Brzeska, Uszwi i Jurkowa, ostatecznie zajmując czwarte miejsce w turnieju. Mimo nie najlepszego występu było to na pewno dobre doświadczenie, które będzie procentować w następnych meczach czy turniejach. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy medal i dyplom za udział.

Nasza gminę reprezentowali:

Filip Dębski – PSP Zaborów, Patryk Stachowicz – PSP Strzelce Wielkie, Patryk Stasiak – PSP Niedzieliska, Jan Dzień, Andrzej Antos, Julian Grzywiński, Wiktor Chabura, Franciszek Szafraniec, Arkadiusz Marek, Filip Siudut – ZS Szczurowa, opiekun Robert Dzień

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Gminy Szczurowa.

Robert Dzień

Reprezentacja naszej gminy grała w Pucharze Tymbarku