Prezentacja dla rodziców dotycząca wpływu czytania na rozwój dzieci i młodzieży

Utworzono dnia 24.11.2022

W dn. 23.11.2022 r. na zebraniu wywiadowczym wychowawcy klas zaprezentowali rodzicom prezentację dotyczącą wpływu czytania na rozwój dzieci i młodzieży. Została ona przygotowana w ramach realizacji programu czytelniczego Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.

Rodzice mogli dowiedzieć się z niej, że czytanie jest jednym z najlepszych sposobów ucznia się. Zaprezentowano praktyczne rady dotyczące zachęcania dzieci i młodzieży do czytania, przekazano informacje, jak powinna wyglądać pierwsza książka zakupiona dla najmłodszych. Pokazano również zalety książki i czytania oraz umiejętności, jakie można dzięki niemu wypracować.

Marcelina Pajor

Prezentacja dla rodziców dotycząca wpływu czytania na rozwój dzieci i młodzieży - NPRCz

Utworzono dnia 24.11.2022, 09:16