Plebiscyt – SUPER DZIEWCZYNA

Utworzono dnia 08.03.2023

Jak co roku Dzień Kobiet przypada na 8 marca. Jest to dzień, w którym chcemy, aby płeć piękna czuła się szczególnie  wyjątkowo. Z okazji Dnia Kobiet przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przeprowadzili plebiscyt. Chłopcy nominowali swoje koleżanki do ośmiu  tytułów i nagród.  Plebiscyt odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych, czyli w klasach młodszych (4-6) i starszych (7-8). Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Maciej Czesak wraz z Pawłem Molendą – zastępca SU ogłaszali wyniki plebiscytu i wręczali dyplomy. Tak więc w  klasach  młodszych w kategorii ,,Pozytywnie zakręcona” tytuł otrzymała Magdalena Witek a w kategorii ,,Zawsze uśmiechnięta” tytuł otrzymała Barbara Zarych. Tytuł ,,Omnibusa szkolnego” zdobyła Adrianna Broda a tytuł ,,Najbardziej wysportowanej’’ dziewczyny przypadł Magdalenie Majce. Głosujący w plebiscycie tytuł ,,Najlepszej przyjaciółki” przydzielili Alicji Dukat oraz Nikoli Pająk, a tytuł ,,Dziewczyny na której zawsze można polegać’’ przypadł Milenie Mleczko. Uczestnicy głosowania oddali swoje głosy na Zuzannę Gałkę,  która zdobyła tytuł - "Zawsze eleganckiej”. W kategorii ,,Super Dziewczyna” wygrała Aleksandra Tracz. W kategorii klas starszych w wyniku głosowania wśród męskiej części społeczności szkolnej przydzielono tytuły następującym dziewczynom: tytuł ,,Pozytywnie zakręconej “ otrzymała Kinga Skóra, a tytuł ,,Zawsze uśmiechniętej”  przypadł Oliwii Górce. W kategorii ,, Omnibusa Szkolnego ‘’ zwyciężyła Gabriela Marek, a tytuł ,,Najbardziej wysportowanej” uzyskała Martyna Gwizdała. Syntia Sudoł otrzymała tytuł ,,Najlepszej Przyjaciółki”, a Liliana Miśkowiec i Katarzyna Zadróż tytuł ,,Dziewczyny na której zawsze można polegać”. Certyfikat ,,Dziewczyny zawsze eleganckiej’’ panowie przyznali Oliwii Górce, a  tytuł ,,Super Dziewczyny” wręczono Oliwii Badzioch.

Z okazji Dnia Kobiet Panowie z naszej szkoły - wszystkim Paniom i Panną składają najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności  i samych pięknych dni w życiu codziennym.

Plebiscyt – SUPER DZIEWCZYNA

Utworzono dnia 08.03.2023, 17:30