Pierwszy Dzień Wiosny „Razem się bawimy i razem się uczymy”

Utworzono dnia 22.03.2024

W dniu 21.03.2024r. z okazji pierwszego dnia wiosny uczniowie klas 4a i 4b wraz z wychowawcami wyjechali na wycieczkę do Brzeska.

Pierwszym punktem wycieczki była zabawa w kręgielni, gdzie uczniowie mogli rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową, a jednocześnie świetnie się przy tym bawić. Okrzykom radości wywołanym przewróceniem jak największej ilości kręgli nie było końca.

Kolejnym punktem programu był film „Za duży na bajki 2”. Podczas seansu towarzyszyły naszym dzieciom najróżniejsze emocje: od wybuchów śmiechu do cichego ocierania łezki wzruszenia.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się przy Pomniku Pamięci Ofiar  Bombardowania z dnia 4 września 1939 r. Uczniowie zostali zapoznani z historią bombardowania na pociąg w miejscowości Słotwina.

Pogoda dopisała, humory również. Wspólny czas w radosnej atmosferze zleciał bardzo szybko.

Hałyna Seńczyk

Pierwszy Dzień Wiosny „Razem się bawimy i razem się uczymy”

Utworzono dnia 22.03.2024, 14:20