Pasowanie na przedszkolaka - Oddział przedszkolny Rudy Rysie

Utworzono dnia 25.11.2022

Dzień 23 listopada na długo zostanie w pamięci dzieci z Oddziału Przedszkolnego w Rudy Rysiu. W tym ważnym dniu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. W uroczystości brali udział rodzice, Dyrektor Zespołu Szkół w Szczurowej: pani Joanna Ozorka-Krawczyk oraz pani Halina Święch - Wicewójt Gminy Szczurowa.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia części artystycznej, w której przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki i taniec.

Po części artystycznej, dzieci przeszły bezbłędnie “egzamin na przedszkolaka” po czym złożyły przyrzeczenie: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie pani Dyrektor Joanna Ozorka-Krawczyk dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał dyplom pasowania oraz słodki upominek.

Monika Mularz

Pasowanie na przedszkolaka - Oddział przedszkolny Rudy Rysie