Nasi chłopcy najlepsi w powiecie!

Utworzono dnia 21.04.2023

Podczas zawodów powiatowych, które zostały rozgrane 21 kwietnia w hali sportowej  w Czchowie, uczniowie naszej szkoły okazali się bezkonkurencyjni w piłce ręcznej. Do zawodów przystąpiło pięć drużyn. Reprezentacja naszej szkoły wygrała trzy spotkania, pokonując swych rówieśników z Gnojnika, Jasienia oraz Iwkowej. W meczu z Porąbka Uszewską zremisowaliśmy, lecz rzuty karne zdecydowały o uzyskaniu jednego punktu.

Wielka brawa dla  chłopców. Już w następnym tygodniu będą walczyć w etapie rejonowym-trzymamy mocno za nich kciuki.

Skład drużyny: Daniel Babło, Filip Czesak, Wiktor Siudut, Antoni Kordecki, Hubert Zięba, Daniel Czuj, Paweł Molenda, Jakub Stachura, Franciszek Antosz, Kacper Kapa.

Katarzyna Biedrońska

Zawody piłka ręczna