NAGRODA ZA WYSTĘP WALENTYNKOWY

Utworzono dnia 27.03.2024

W nagrodę za kilkumiesięczne przygotowania do Akademii Walentynkowej, wychowankowie świetlicy szkolnej 18.03.2024 wzięli udział w wyjściu grupowym do GCKCziS, gdzie uczestniczyli w seansie filmowym. Uczniowie wypełnili wcześniej ankietę, aby sprawiedliwie wybrać bajkę – zwyciężyła: „Gru, Dru i Minionki”. Dzięki uprzejmości Dyrektor GCKCziS Pani Bogusławy Daniel-Zieja dzieci zamiast na zajęciach świetlicowych, spędziły czas w naszym „szczurowskim kinie”, w którym nie zabrakło popcornu, przyjaznej atmosfery zapewnionej przez pracowników GCKCziS oraz wielu emocji wywoływanych przez oglądaną z zapartym tchem bajkę.

Serdecznie dziękujemy Pani Bogusławie Daniel-Zieja za zaproszenie i pomoc w zorganizowaniu tego przedsięwzięcia.

Anna Całka-Kosała

NAGRODA ZA WYSTĘP WALENTYNKOWY