Mamy to ! III miejsce w koszykówce chłopców!

Utworzono dnia 24.02.2023

23 lutego w Dębnie odbyły się zawody powiatowe w koszykówce chłopców rozgrywane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Reprezentacja naszej szkoły wywalczyła trzecie miejsce. Chłopcy w pierwszym meczu mimo zaciętej rywalizacji ulegli gospodarzom turnieju w dogrywce 5:7. W kolejnym meczu pokonali swych rówieśników z Jurkowa 5:2, dzięki czemu zagrali w pierwszym półfinale, w którym przegrali z reprezentacją Brzeska 6:7. W ostatnim meczu mimo zmęczenia chłopcy wykazali się niesamowitym duchem walki oraz determinacją. Pokonali reprezentację chłopców z Biesiadek 9:3, kończąc cały turniej na trzecim miejscu. Dziękujemy naszym chłopcom za niesamowite widowisko sportowe oraz gratulujemy osiągniętego sukcesu.

Skład drużyny: Franciszek Antosz, Igor Zając, Daniel Czuj, Paweł Molenda, Jakub Stachura, Filip Czesak, Antoni Kordecki, Rafał Przybyło, Wiktor Siudut, Hubert Zięba.

Opiekun: Katarzyna Biedrońska

Mamy to ! III miejsce w koszykówce chłopców!

Utworzono dnia 24.02.2023, 10:07