Mamy laureatkę w konkursie projektowania ubioru!

Utworzono dnia 14.06.2023

2 czerwca 2023r. w Auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych im. Jana Szczepanika w Tarnowie odbyła się GALA FINAŁOWA, podczas której wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom II Międzyszkolnego Konkursu Projektowania Ubioru dla klas 7 i 8 pt.” Powiew Orientu”. Wysokie III miejsce zajął projekt naszej uczennicy Julii Dziewońskiej z klasy 7.

Konkurs wzbudził duże zainteresowanie uczestników, a jury, złożone z nauczycieli Technikum Przemysłu Mody, miało nie lada wyzwanie, by wyłonić najciekawsze prace. Przy ocenie projektów brano pod uwagę ustalone w regulaminie konkursu kryteria:
• oryginalność

• zgodność z tematem

• wkład pracy

• estetykę

Serdecznie gratulujemy Julii tego osiągnięcia i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swojej pasji!

Vitalina Pastuch

Julia Dziewońska kl. VII laureatka konkursu "Powiew Orientu"

Utworzono dnia 14.06.2023, 11:45