Laureatki konkursu

Utworzono dnia 23.11.2022

22 listopada br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym  w Brzesku odbyło się uroczyste wręczenie nagród w I Międzyszkolnym Konkursie pod hasłem „Jesteśmy tacy jak pan Ignacy”.

Konkurs zorganizowany został w ramach obchodów Roku Ignacego Łukasiewicza, twórcy oraz patrona przemysłu naftowego i gazowniczego w związku                  z przypadającą w obecnym roku 200. rocznicą urodzin naukowca.

W gronie laureatów konkursu znalazły się również uczennice naszej szkoły: Emilia Gofron z klasy 7, która zajęła 2. miejsce i zdobyła nagrody w dwóch kategoriach - opowiadanie twórcze i praca plastyczna,  a także Dominika Woda, uczennica klasy 3b, zdobywczyni 3. miejsca w kategorii praca plastyczna.

Uczennice przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego Małgorzaty Tracz i nauczycielki plastyki Vitaliny Pastuch.

Warto w tym miejscu wspomnieć o pozostałych uczestnikach konkursu. Są to:

Kategoria II: klasy 1-4:

Alicja Włodarczyk, kl. 1b
Ksawery Bach, kl. 1b
Alan Banaś, kl. 1b
Zuzia Czaja, kl. 1b
Klaudia Liszka, kl. 1b
Maja Domagała, kl.4a

Kategoria III: klasy 5-6:

Konstancja Wrona, kl. 6a
Aleksandra Tracz, kl. 5b
Julia Stec, kl. 5b
Milena Mleczko, kl. 5b
Wiktor Czuj kl.5b

Kategoria IV: klasy 6-7:

Emilia Gofron, kl. 7 (opowiadanie, praca plastyczna)
Daniel Czuj, kl. 8a
Mikołaj Domagała, kl.6b
Kamila Hebda kl.6b

Wszystkim uczestnikom należą się gratulacje i podziękowania za trud włożony  w przygotowanie prac konkursowych oraz godne reprezentowanie naszej szkoły.

Małgorzata Tracz

GALERIE: