#LaboratoriaPrzyszłości – okulary VR – lekcja muzyki w kl. IV b

Utworzono dnia 21.11.2022

W ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości uczniowie klasy 4 b  mieli możliwość korzystania na lekcji muzyki z okularów VR - jednej z najbardziej nowoczesnych obecnie  nauczania. Po zapoznaniu się z jej możliwościami dzieci mogły poznać budowę i brzmienie instrumentów muzycznych z grupy instrumentów dętych, przenosząc się wirtualnie do wnętrza instrumentu. Ciekawostką było także konfrontowanie tych doświadczeń z brzmieniem instrumentu dętego na żywo – uczeń tejże klasy Arkadiusz Cierniak zachwycił pięknym wykonaniem kilku utworów na saksofonie. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem oraz zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach w szkolnym laboratorium.

V.Pastuch

#LaboratoriaPrzyszłości – okulary VR – lekcja muzyki w kl. IV b