#LaboratoriaPrzyszłości – okulary VR - lekcja języka angielskiego w kl. VII

Utworzono dnia 03.11.2022

W ramach rządowego programu Laboratoria Przyszłości miała miejsce kolejna lekcja z użyciem okularów VR. Na zajęciach języka angielskiego uczniowie klasy 7 zapoznali się z ich możliwościami. Uczniowie utrwalali słownictwo związane z różnymi rodzajami krajobrazów i miejsc. Dzięki okularom dzieci mogły przenieść się w najprzeróżniejsze miejsca na całym świecie: miasta, wioski, góry, pola, lasy czy też biegun polarny. Używając poznanych struktur leksykalnych i gramatycznych, mogli opisać te miejsca, pisząc o swoich podróżach e-mail do swojego przyjaciela korespondencyjnego.
        Ależ to były emocje! Z niecierpliwością czekamy na kolejne zajęcia w naszym laboratorium.

Justyna Turaczy

#LaboratoriaPrzyszłości – okulary VR - lekcja języka angielskiego w kl. VII

Utworzono dnia 03.11.2022, 18:47

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.