Konkursy dla kl. II-III

Utworzono dnia 22.05.2023

W drugiej połowie kwietnia w naszej szkole odbył się Konkurs Ortograficzny przeznaczony dla uczniów klas  drugich i trzecich. Wzięło w nim udział po 5 reprezentantów z każdej klasy. Uczniowie mierząc się z trudną polską ortografią, napisali dyktando oraz rozwiązywali testy zawierające między innymi  teksty z lukami, zagadki i rebusy. Oto wyniki ortograficznych potyczek:

II miejsce : Konrad Świadek kl. 2b

III miejsce : Emilia Ciastoń 2 a, Wiktoria Bogusz 2a

II miejsce: Roksana Romanowska  3b , Izabela Sznajder 3a

III miejsce: Emilia Mardosz 3a, Katarzyna Czarna 3a

Pozostali uczestnicy konkursu to:  Gabriela Giemza , Klaudia Matyja , Emilia Mazur, Krystian Makowski, Nikola Banaś, Kateryna Kozenko, Maja Kozak , Michalina Świątek , Milena Pawlik , Julian Grzywiński, Mateusz Gemza, Liliana Pudełko,  Lena Ścianek.

Laureatom  konkursu w dniu 18 maja wręczono nagrody ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

W dniu 18 maja nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu matematycznego dla klas 2 i 3 „LICZYDEŁKO”. Oto wyniki:

II miejsce: Konrad Świadek 2b

III miejsce: Klaudia Matyja 2b , Wiktoria Bogusz 2a

I  miejsce – brak

II miejsce:  Milena Pawlik 3a, Jan Szafraniec 3 a

III miejsce: Roksana Romanowska 3 b , Emilia Mardosz 3 a

Laureaci  nagrodzeni zostali nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców naszej szkoły oraz pamiątkowymi dyplomami.

Pozostali uczestnicy konkursu to : Gabriela Giemza, Krystian Makowski, Nikola Banaś, Emilia Ciastoń , Natan Jarosz , Witold Turaczy, Kamila Górska, Julian Grzywiński,  Mateusz Gemza , Andrzej Antos, Liliana Pudełko , Lea Bajor,  Izabela Sznajder.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Iwona Czesak

Konkurs Ortograficzny i Matematyczny "Liczydełko" - wręczenie nagród