Konkurs Fotograficzny organizowany przez Rzecznika Praw Dziecka

Utworzono dnia 22.05.2023

Z okazji Dnia Dziecka, Rzecznik Praw Dziecka Mikołaj Pawlak ogłasza konkurs fotograficzny dla dzieci  i młodzieży  całego kraju. Zadaniem uczniów jest zrobienie zdjęcia przedstawiającego przyjaźń. Zdjęcie musi zostać wysłane do dnia 26 maja 2023r. przez rodziców/ opiekunów prawnych wraz z wypełnionym formularzem zgłoszenia  oraz imieniem i nazwiskiem autora z informacją o kategorii wiekowej.

Wszystkie równie ważne informacje dotyczące nagród i konkursu wraz z załącznikami zawierającymi formularz zgłoszeniowy i regulamin znajdują się na stronie Kuratorium Oświaty w Krakowie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Nie zapomnijcie przesłać waszego konkursowego zdjęcia również i nam ! Chętnie opublikujemy wasze konkursowe zdjęcia – w końcu przyjaźń to ważna wartość w życiu człowieka – warto się nią dzielić.

Katarzyna Biedrońska