KOCHANYM RODZICOM DZIĘKUJEMY I MOC ŻYCZEŃ SKŁADAMY!

Utworzono dnia 07.06.2023

Dnia 7 czerwca 2023r. w Zespole Szkół w Szczurowej uroczyście obchodzono Dzień Matki i Ojca. Do szkoły przybyli licznie zaproszeni goście - Rodzice  przedszkolaków oraz uczniów klas 1-3. Z tej okazji dzieci z oddziału przedszkolnego i klas 1-3 pod kierunkiem swoich wychowawców: Anety Szot, Iwony Czesak, Stanisławy Bernady, Bożeny Łuciów, Renaty Caban, Doroty Gargul, Elżbiety Grzesik – Oleksyk przedstawiły program artystyczny, na który złożyły się: tańce, wiersze, piosenki, scenki i moc serdecznych życzeń. Uczniowie uczęszczający na warsztaty szkolnego koła teatralnego wykonali przedstawienie „Królewna Śnieżka”. O oprawę muzyczną występów zadbała Pani Vitalina Pastuch. Występy wszystkim bardzo się podobały, o czym świadczyły liczne brawa. Po odśpiewaniu "Sto lat" dzieci wręczyły Rodzicom prezenty.

Renata Caban

Dzień Rodziny 2023