Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych

Utworzono dnia 29.09.2021

27 września 2021 r. na stadionie sportowym w Szczurowej odbyły się  zawody sportowe – Gminne Igrzyska  Dzieci oraz Młodzieży  Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt. Po prawie dwuletniej przerwie od zmagań sportowych uczniowie ze szkół podstawowych z terenu Gminy Szczurowa wykazali, że  podczas nauki zdalnej dbali również o kondycję fizyczną i hart ducha. W zmaganiach lekkoatletycznych wzięli udział uczniowie ze Szkoły Podstawowe w Strzelcach Wielkich, Szkoły Podstawowej w Zaborowie oraz reprezentacje naszej szkoły.

Oto wyniki :

Igrzyska Dzieci

Dziewczęta :

II miejsce : SP SZCZUROWA

Chłopcy:

I miejsce : SP SZCZUROWA

II miejsce : SP ZABORÓW

III miejsce : SP STRZELCE WIELKIE

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Dziewczęta:

II miejsce : SP SZCZUROWA

III miejsce : SP STRZELCE WIELKIE

Chłopcy:

II miejsce: SP STRZELCE WIELKIE

III miejsce : SP SZCZUROWA

Skład reprezentacji chłopców, którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego: Norbert Chabura, Jakub Piękosz, Jarosław Żelazo, Jan Dzień, Wiktor Czuj, Rafał Latuszek.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary ufundowane przez Pana Zbigniewa Moskala Wójta Gminy Szczurowa. Organizatorem zmagań był Uczniowski Klub Sportowy „START” , MKS „ OLIMPIJCZYK” oraz nauczyciele wychowania fizycznego.

Serdecznie gratulujemy wszystkim sportowcom a naszej drużynie chłopców, która zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który odbędzie się jutro w Czchowie życzymy powodzenia :)

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z budżetu Gminy Szczurowa.

Katarzyna Biedrońska

Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych