Utworzono dnia 14.11.2022

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji przedszkolaki z Oddziału Przedszkolnego w Rudy Rysiu przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje.
        Nie zabrakło więc: księżniczek, Myszki Miki, Spidermana, Królewny Śnieżki i wielu innych bajkowych postaci. Dzieci zaprezentowały swoje stroje podczas wspólnych tańców i zabaw na sali. W tym dniu zabawom, konkursom i tańcom nie było końca. Na koniec dzieci wykonały prace plastyczne.
          Dzień ten przypomniał wszystkim, jak ważne są bajki w życiu każdego dziecka. Przeniesienie dzieci w świat bajek sprawiło przedszkolakom dużo radości.

Monika Mularz

Dzień Postaci z Bajek Oddział Przedszkolny Rudy Rysie