Utworzono dnia 25.11.2022

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.

W naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie mogli przynieść do szkoły swojego ulubionego  pluszowego przyjaciela, który niewątpliwie umilił im czas spędzony w szkole oraz uchronił od odpytywania. W ramach obchodów tego święta przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego odwiedzili najmłodszych uczniów naszej szkoły.  Dzieci z oddziału przedszkolnego zostały zapoznane z historią Pluszowego Misia. Starsi uczniowie przedstawili  również ciekawostki o niedźwiedziach, przeprowadzili  „ gimnastykę z Pandą”, wspólnie z maluchami układali puzzle, a na końcu wykonywali misiowe prace plastyczne.   Odwiedziny u młodszych kolegów były bardzo udane.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie !

Katarzyna Biedrońska

Utworzono dnia 25.11.2022, 17:43