Dzień Babci i Dziadka w Oddziale przedszkolnym w Rudy Rysiu

Utworzono dnia 01.02.2024

Dzień Babci i Dziadka to najpiękniejsze święto w roku. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości. Dnia 27 stycznia 2024 r. w Oddziale Przedszkolnym w Rudy Rysiu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Dzieci wraz z wychowawcą zaprosili wszystkich przybyłych gości do „Krainy bajek”, gdzie zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, recytatorskie, wokalne i taneczne.

Po części artystycznej i gromkim odśpiewaniu „Sto lat” obecna na uroczystości Pani Dyrektor Joanna Ozorka-Krawczyk złożyła kochanym Dziadkom serdeczne życzenia. Do życzeń dołączyli zaproszeni goście: Pan Wójt Gminy Szczurowa - Zbigniew Moskal, Radny Gminy - Pan Zbigniew Szczecina, Sołtys naszej miejscowości - Pan Mariusz Wierdanek oraz proboszcz – ks. Adam Malczyński.

Następnie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki i złożyły Babciom i Dziadkom życzenia, a także zaprosiły ich na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy. To był wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.

Monika Mularz

Dzień Babci i Dziadka w Oddziale przedszkolnym w Rudy Rysiu