Dyskoteka profilaktyczna

Utworzono dnia 21.04.2023

Po warsztatach profilaktycznych przeprowadzonych w dn. 20.04.2023 r.,  młodzież wzięła udział w dyskotece, która odbyła się w hali sportowej przy Zespole Szkół w Szczurowej.  O wyśmienitą zabawę  zadbali „Chłopaki od muzyki”,  którzy zdecydowanie trafili w gusta naszych podopiecznych. Uczniowie z wszystkich szkól wspólnie bawili się, zaczynając od Belgijki poprzez Macarene, Pociąg, Chusteczkę haftowaną, aż po pokazy tańca indywidualnego. Oczywiście nie zabrakło też tańca w parach.  Parkiet był pełny! Dzieciaki szczęśliwie!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Katarzyna Biedrońska

Dyskoteka profilaktyczna