Bądźmy życzliwi na co dzień !

Utworzono dnia 21.11.2022

W dniu 21 listopada obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował  obchody tego święta. Nasza szkoła  została udekorowana na żółto – informacjami na temat życzliwości, plakatami, wesołymi minkami, cytatami i przysłowiami  o dobroci. Uczniowie  oraz nauczyciele rozświetlili ten mroźny, listopadowy dzień przychodząc do szkoły ubrani na żółto, bądź posiadali żółte akcenty ubioru, radosne emblematy. Przygotowali także dla swoich kolegów, koleżanek oraz nauczycieli przemiłe niespodzianki w postaci liścików  z życzliwym słowem :) Jak zwykle zaskoczyliście nas swoją pomysłowością oraz kreatywnością :).

Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów oraz pozytywnych emocji dlatego pamiętajmy : bądźmy życzliwi na co dzień !

Wszystkim, którzy uświetnili swoimi pomysłami i pracą Szkolny Dzień Życzliwości serdecznie dziękujemy:).

Katarzyna Biedrońska

Dzień Życzliwości