Andrzejkowy wieczór w naszej szkole

Utworzono dnia 22.11.2022

Najwięcej emocji wzbudził konkurs na najciekawszą postać wróżki i czarodzieja. Komisja, w skład której weszła P. Dyrektor szkoły, Wicedyrektor i Rodzice, miała trudne zadanie…wszyscy oczarowali  pomysłowością, kreatywnością i poczuciem humoru. Ostatecznie  przyznano:

I. miejsce    -   Zuzanna Stachura,
II. miejsce    -   Nikodem Kornaś,
III. miejsce    -   Julia Stec,

wyróżnienie- Emilia Gofron i Jakub Bawół

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali okolicznościowe nagrody-upominki.

Serdeczne podziękowania dla Rodziców za przygotowanie poczęstunku, pomoc w organizacji wieczoru, udział w zabawie. Brawa także dla naszych szkolnych DJ-ów, operatorów nagłośnienia: to uczniowie z klasy siódmej- Franek,  Jakub i Karol. Po raz kolejny wszyscy udowodniliśmy, że możemy dobrze się bawić, a wspólne działania integrują całą społeczność.

Jolanta Łoboda

Zabawa andrzejkowa kl. 4-8