8 marca Dzień Kobiet

Utworzono dnia 08.03.2024

Z okazji Dnia Kobiet przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego przygotowali jak rok rocznie niespodziankę dla swoich koleżanek, chcieli bowiem, aby płeć piękna poczuła się szczególnie wyjątkowo. Chłopcy nominowali swoje koleżanki do ośmiu tytułów  i nagród. Plebiscyt odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych, czyli w klasach młodszych              ( 4-6) i starszych (7-8). Tak więc w  klasach  młodszych w kategorii ,,Pozytywnie zakręcona” tytuł otrzymała Aleksandra Tracz, a w kategorii ,,Zawsze uśmiechnięta” tytuł otrzymała Katarzyna Czarna. Tytuł ,,Omnibusa szkolnego” zdobyła Maja Caban, a tytuł ,,Najbardziej wysportowanej’’ dziewczyny przypadł dla Magdaleny Majki oraz Lei Bajor. Głosujący         w plebiscycie tytuł ,,Najlepszej przyjaciółki” przydzielili Dominice Wodzie, Mai Caban oraz Milenie Mleczko, a tytuł ,,Dziewczyny, na której zawsze można polegać’’ przypadł Zuzannie Gałce. Uczestnicy głosowania oddali swoje głosy na Izabelę Sznajder oraz Edytę Gurgul,  które zdobyły tytuł – „Zawsze eleganckiej”. W kategorii ,,Super Dziewczyna” wygrała Maja Caban.

Wśród uczennic starszych w wyniku głosowania przydzielono tytuły następującym dziewczynom: tytuł ,,Pozytywnie zakręconej “ otrzymała Milena Jastrzembska, a tytuł ,,Zawsze uśmiechniętej”  przypadł Oliwii Wąsik. W kategorii ,,Omnibusa Szkolnego ‘’ zwyciężyły : Dorota Budzioch, Zuzanna Skruch, Kinga Skóra. Certyfikat ,,Najbardziej wysportowanej” uzyskała Zuzanna Kałuża. Milena Jastrzembska otrzymała tytuł ,,Najlepszej Przyjaciółki”, a Oliwia Wąsik, Dorota Budzioch, Milena Jastrzembska tytuł ,,Dziewczyny, na której zawsze można polegać”.  Certyfikat ,,Dziewczyny zawsze eleganckiej’’ panowie przyznali Nikoli Król, Zuzannie Skruch oraz Milenie Jastrzembskiej, a tytuł ,,Super Dziewczyny” wręczono Nikoli Król. Mamy nadzieję, że niespodzianka udała się. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli również słodkie upominki, składając  najlepsze życzenia wszystkim Paniom.

Wszystkiego najlepszego, samych sukcesów oraz radosnych dni dla małych i dużych Kobiet z Zespołu Szkół w Szczurowej życzy Samorząd Uczniowski.

Katarzyna Biedrońska

8 marca Dzień Kobiet